Die Ultra for Presbyopia Kontaktlinsen sind die neuen Monatslinsen des Herstellers Bausch+Lomb. Die Multifokallinsen bekämpfen die Alterssichtigkeit. Die Kontaktlinsen sind mit der neuesten MoistureSeal-Technologie ausgestattet.
![]() |
Linsenkategorie : | Multifokale Linsen |
Menge : | 6 Linsen |
Tragezeit : | 1 Monat |
UV-Schutz : | Nein |
Material : | Samfilcon A |
Produzent : | Clearvision |
Linsenmatrial : | Silicone-Hydrogel |
Super, ich habe die perfekten Linsen für mich gefunden, danke
Ik kreeg de lenzen in best wel gehavende staat binnen. Twijfelde wat ik hiermee moest doen, want alleen het doosje was kapot en niet de lenzen zelf, maar toch maar even contact opgenomen met de klantenservice. Zij regelden voor mij nieuwe lenzen. Zeer tevreden dus!
Voor mij zijn dit echt de beste multifocale contactlenzen. Heb er meerdere geprobeerd, maar vond sommige toch best wel duur! Deze multifocale lenzen zitten fijn en je bespaart toch al gauw een paar tientjes door deze te kopen, in plaats van die multifocale lenzen van de opticien.
Ik geef deze lenzen 5 sterren, omdat ik niks aan te merken heb.
Ik moest in het begin best wel wennen aan deze multifocale lenzen. Maar dit schijnt ook zo te zijn bij een bril. toch ben ik blij dat ik heb doorgezet, want ik voel ze nu nog nauwelijks zitten!
![]() |
![]() |